Sam Uhrdin oljemålning
2012-11-16
157711
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
UHRDIN, Sam (1886-1964): Porträtt, signerad och daterad Sam Uhrdin 1923, olja på duk, 61x50 cm