Albert Johansson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -73, PT, 180/260, färglitografi, 30x41,5 cm

157734

2012-11-20