Skålfat i porslin Kina underglasyrblått

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT med vågigt brätte, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 27 cm

Nagg på brättet

157746

2012-11-20