Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT med vågigt brätte, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 27 cm
Nagg på brättet
157746
2012-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här