Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets senare hälft, Hjulångare med segelfartyg, olja på duk, otydligt signerad, 41x59 cm
157747
2012-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här