Väggpendyl
2012-11-16
157763
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGPENDYL, empirestil, 1900-tal, Bulle-clock, förgylld, höjd 72 cm