Sten-Birger Rudnäs olja

Sten-Birger Rudnäs olja
Sten-Birger Rudnäs olja
Sten-Birger Rudnäs olja
Sten-Birger Rudnäs olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUDNÄS, Sten-Birger (född 1932): "En vårdag", signerad Rudnäs, olja på duk, 80x100 cm

157765

2012-11-16