Igge Karlsson blandteknik

Igge Karlsson blandteknik
Igge Karlsson blandteknik
Igge Karlsson blandteknik
Igge Karlsson blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition med gräshoppor och fjäril, signerad och daterad Igge K -74, blandteknik med plastfilm, 40x40 cm

157771

2012-11-16