Armlänstolar i Louis XV-stil
2012-11-21
157784
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil 1800-talets andra hälft, träskuret lövträ
Skador