Armlänstolar i Louis XV-stil

Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil
Armlänstolar i Louis XV-stil

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil 1800-talets andra hälft, träskuret lövträ

Skador

157784

2012-11-21