Matbord Superellips

Matbord Superellips
Matbord Superellips
Matbord Superellips
Matbord Superellips
Matbord Superellips
Matbord Superellips

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATBORD, Superellips, Fritz Hansen, vitlackerat med stålkant, fyra spännben i krom, höjd 73, 180x120 cm, 2 iläggsskivor à 60 cm vardera

Slitage, repor

157796

2012-11-18