Matbord Superellips
Closed
2012-11-18
157796
| Sold for | 14 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
MATBORD, Superellips, Fritz Hansen, vitlackerat med stålkant, fyra spännben i krom, höjd 73, 180x120 cm, 2 iläggsskivor à 60 cm vardera
Slitage, repor