Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, Superellips, Fritz Hansen, vitlackerat med stålkant, fyra spännben i krom, höjd 73, 180x120 cm, 2 iläggsskivor à 60 cm vardera
Slitage, repor
157796
2012-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här