Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAITTOUR, M (1900-tal): "La grande rue de village" Ile-de-Ré 1938, signerad M Chaittour, olja på duk, 50x61 cm
157801
2012-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här