Pär Siegård oljemålning
2012-11-15
157809
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIEGÅRD, Pär (1877-1961) Madonna, signerad, olja på duk, 60x47 cm