Värmefat tallrikar Kina

Värmefat tallrikar Kina
Värmefat tallrikar Kina
Värmefat tallrikar Kina
Värmefat tallrikar Kina
Värmefat tallrikar Kina
Värmefat tallrikar Kina
Värmefat tallrikar Kina
Värmefat tallrikar Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄRMEFAT, TALLRIKAR, 2 st, djupa, SKEDFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, värmefatets diameter 23 cm

Enstaka nagg

157816

2012-11-16