Peter Åström oljemålning

Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning
Peter Åström oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

ÅSTRÖM, Peter (född 1946): "Nr 21", signerad och daterad a tergo Peter Åström NYC 56, olja på duk, 130x114 cm

157866

2012-11-16