A Michel oljemålning
2012-11-16
157894
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MICHEL, A. Frankrike, Place de Concorde, signerad A. Michel, olja på pannå, 19x24 cm