A Michel oljemålning

A Michel oljemålning
A Michel oljemålning
A Michel oljemålning
A Michel oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MICHEL, A. Frankrike, Place de Concorde, signerad A. Michel, olja på pannå, 19x24 cm

157894

2012-11-16