Oljemålning Maria Magdalena

Oljemålning Maria Magdalena
Oljemålning Maria Magdalena
Oljemålning Maria Magdalena
Oljemålning Maria Magdalena

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Den botfärdiga Magdalena, olja på duk, 76x69 cm

Dubblerad

157895

2012-11-28