Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

GOLVUR, 1700-tal, urtavlan märkt Michael Schelin (1737-82), höjd 243 cm, pendel och lod medföljer

Skador

157926

2012-11-16