Barockbyrå
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, barock, 1700-tal, fanerad med valnöt och alm m.fl. träslag, med stenskiva, bronsbeslag med spår av förgyllning, höjd 84, 128x62 cm
Slitage, skador, lösa och saknade delar, maskäten, trasig stenskiva
157937
2012-11-19