Barockbyrå

Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå

Klubbat för:

20 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, barock, 1700-tal, fanerad med valnöt och alm m.fl. träslag, med stenskiva, bronsbeslag med spår av förgyllning, höjd 84, 128x62 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, lösa och saknade delar, maskäten, trasig stenskiva

157937

2012-11-19