Elsa Kock bordslampfot brons
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPFOT, Elsa Kock och hugo Elmqvist, AB E. Gj-metod, Stockholm 1900-talets början, brons, reliefdekor av blad och hängen, signerad Dec Elsa Kock H.E-T AB E. Gj-metod.Stockholm, höjd 27 cm
157944
2012-11-18