Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKMAN, Bengt (född 1926): Tvärsnitt, signerad och daterad Bengt Böckman -69, etsning, E.A., 98x119 cm
157949
2012-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här