Bengt Böckman etsning

Bengt Böckman etsning
Bengt Böckman etsning
Bengt Böckman etsning
Bengt Böckman etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKMAN, Bengt (född 1926): Tvärsnitt, signerad och daterad Bengt Böckman -69, etsning, E.A., 98x119 cm

157949

2012-11-16