Albert Johansson litografi

Albert Johansson litografi
Albert Johansson litografi
Albert Johansson litografi
Albert Johansson litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad o daterad Albert Johansson , ea, litografi, 48x63 cm

157962

2012-11-17