Albert Johansson litografi
Closed
2012-11-17
157962
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad o daterad Albert Johansson , ea, litografi, 48x63 cm