CG Karlsson serigrafi

CG Karlsson serigrafi
CG Karlsson serigrafi
CG Karlsson serigrafi
CG Karlsson serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, monogramsignerad och daterad CGK 90, 6/150, färgserigrafi, 70x50 cm

157969

2012-11-17