Konsolbord med marmorskiva i gustaviansk stil

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KONSOLBORD, med marmorskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, förgyllt, signerat av bildhuggaren Albin Helldén född 1867, höjd 80, 100x54 cm

Kopia efter original som finns på Drottningholms slott

157973

2012-11-23