Konsolbord med marmorskiva i gustaviansk stil
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KONSOLBORD, med marmorskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, förgyllt, signerat av bildhuggaren Albin Helldén född 1867, höjd 80, 100x54 cm
Kopia efter original som finns på Drottningholms slott
157973
2012-11-23