Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOBERG, Jörgen (född 1940): (2), Surrealistiska motiv, signerade, numrerade, färgetsningar, bladstorlek 56x38 resp 61x45 cm
Fläckar
157995
2012-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här