Ulf Lundell färglitografi

Ulf Lundell färglitografi
Ulf Lundell färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDELL, Ulf (född 1949): Hommage à William S, signerad Lundell -90, HC 5/10, färglitografi, bladstorlek 76x56 cm

158017

2012-11-19