Tore Strindberg gipstavla

Tore Strindberg gipstavla
Tore Strindberg gipstavla
Tore Strindberg gipstavla
Tore Strindberg gipstavla
Tore Strindberg gipstavla
Tore Strindberg gipstavla

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRINDBERG, Tore (1882-1968): "Bettet", gips, signerad Tore Strindberg 1936, 24,5x18 cm

Skador

158019

2012-11-19