Domenichino Zampieri hans efterföljare olja

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ZAMPIERI, Domenichino, hans efterföljare: Johannes Döparen, olja på pannå, 19x14cm. PROVENIENS: Fideikommiss-Galerie, Kat. Eisenmann Nr 116, kat. v. 1905 Nr 611

158020

2012-11-16