Tysk skola olja

Tysk skola olja
Tysk skola olja
Tysk skola olja
Tysk skola olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TYSK SKOLA, 16/1700-tal: Porträtt föreställande Thomas L. Cromwell, Earl of Essex (enligt uppgift på baksidan, olja på pannå, 22x15 cm

158021

2012-11-16