Jan Both hans efterföljare olja

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOTH, Jan, hans efterföljare, sent 1700-tal: Kvinna på åsnerygg, olja på duk, 42x52 cm. PROVENIENS: Gösta Stenman

158025

2012-11-16