Guido Odierna oljemålning

Guido Odierna oljemålning
Guido Odierna oljemålning
Guido Odierna oljemålning
Guido Odierna oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ODIERNA, Guido (1913-1991): Bygränd, signerad, olja på duk, 50x40 cm

158028

2012-11-27