Yves Poyet akvarell

Yves Poyet akvarell
Yves Poyet akvarell
Yves Poyet akvarell
Yves Poyet akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POYET, Yves (Frankrike f. 1942): "Le Réféction", signerad 1987, akvarell, 54x64 cm, Förlaga till affisch utg. av Scandecor International 1987

158060

2012-11-19