Yves Poyet oljemålning

Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning
Yves Poyet oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POYET, Yves (Frankrike f. 1942): "Nature Morte d´un Orchidée", signerad 1986, olja på duk, 62x88 cm, Förlaga till väggtapet utg. av Scandecor International 1986

158062

2012-11-19