Carl Magnus Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): Motiv från Ulfön, signerad C M Lindqvist, olja på duk, 38x52 cm

158071

2012-11-19