Wright Barker oljemålning

Wright Barker oljemålning
Wright Barker oljemålning
Wright Barker oljemålning
Wright Barker oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARKER, Wright (1864-1941): tillskriven, Collie, bär signatur, olja på duk, 40x32,5 cm PROVENIENS: Svensk privatsamling

158081

2012-11-22