Wright Barker oljemålning
Vollendet
2012-11-22
158081
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BARKER, Wright (1864-1941): tillskriven, Collie, bär signatur, olja på duk, 40x32,5 cm PROVENIENS: Svensk privatsamling