Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUMPHREY, O (1800-tal): Herrporträtt, bär signatur, olja på pannå, 26x22,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
158082
2012-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här