Oziaz Humphrey oljemålning

Oziaz Humphrey oljemålning
Oziaz Humphrey oljemålning
Oziaz Humphrey oljemålning
Oziaz Humphrey oljemålning
Oziaz Humphrey oljemålning
Oziaz Humphrey oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUMPHREY, O (1800-tal): Herrporträtt, bär signatur, olja på pannå, 26x22,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

158082

2012-11-20