Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Venedigmotiv, bär signatur, olja på pannå, 33,5x44,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Smärre sprickor
158083
2012-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här