Paulus Potter oljemålning

Paulus Potter oljemålning
Paulus Potter oljemålning
Paulus Potter oljemålning
Paulus Potter oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Vilande får, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 43,5x64 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Färgbortfall, krackeleringar, lagning, dubblerad

158085

2012-11-20