Paulus Potter oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Vilande får, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 43,5x64 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Färgbortfall, krackeleringar, lagning, dubblerad
158085
2012-11-20