Byrå
2012-11-19
158094
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BYRÅ, 3-lådig, Frankrike, 1800-talets början, beslag i förgylld brons, höjd 86, 105x43 cm
Lösa beslag, smärre skador, slitage