Stina Wollter oljemålning

Stina Wollter oljemålning
Stina Wollter oljemålning
Stina Wollter oljemålning
Stina Wollter oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WOLLTER, Stina (född 1964): "På väg ut", signerad, olja på pannå, 65x50 cm

158102

2012-11-19