Vytautas Kasiulis färglitografi
2012-11-19
158111
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Hus med trädgård, signerad och numrerad Kasiulis 36/100, färglitografi, 47x61 cm
Spricka i glas