Italiensk skola olja

Italiensk skola olja
Italiensk skola olja
Italiensk skola olja
Italiensk skola olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (1700-tal): Det sovande Jesusbarnet, olja på dubblerad duk, 39x31 cm

158124

2012-11-17