Robert Högfelt akvareller

Robert Högfelt akvareller
Robert Högfelt akvareller
Robert Högfelt akvareller
Robert Högfelt akvareller

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): 2 st, Män med vattenpipa, "Optimisten och pessimisten" signerade R. Högfeldt, akvareller, 25x20 resp 25x26 cm

158134

2012-11-20