Ellis Wallin oljemålning
2012-11-20
158135
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Röda sjöbodar", signerad Ellis Wallin-57, olja på duk, 38x45 cm