Oljemålning fartygsmotiv

Oljemålning fartygsmotiv
Oljemålning fartygsmotiv
Oljemålning fartygsmotiv
Oljemålning fartygsmotiv

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad Chr. Jensen, fartyg till havs, olja på duk, 34x48 cm

158152

2012-11-19