Uno Stallarholm etsningar

Uno Stallarholm etsningar
Uno Stallarholm etsningar
Uno Stallarholm etsningar
Uno Stallarholm etsningar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STALLARHOLM, Uno (1894-1974): (2), Stockholmsbild, Galärvarvet, signerade och daterade -26, etsningar,11,5x15 resp. 19x48 cm

158154

2012-11-19