Carl Wilhelmsson etsning

Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Skutor i hamn, signerad C. Wilhelmson, daterad i plåten 1918, 4/23, etsning, 29x25,5 cm

158156

2012-11-19