Klas-Göran Tinbäck skulptur 1995

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 2 delar, Klas-Göran Tinbäck, egen ateljé 1995, pâte-de-verre, signerad KLAS-GÖRAN TINBÄCK UNIKAT 1995, träsockel, höjd 15, längd 45 cm

Mindre nagg

158178

2012-11-18