Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, 2 delar, Klas-Göran Tinbäck, egen ateljé 1995, pâte-de-verre, signerad KLAS-GÖRAN TINBÄCK UNIKAT 1995, träsockel, höjd 14, längd 45 cm
Mindre nagg
158179
2012-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här