Rembrandt kopia efter olja
Valmis
2012-11-17
158182
| Korkein tarjous | 6 600 SEK |
| Arviointi | 12 000 SEK |
REMPBRANDT, kopia efter, 1900-tal: Nattvakten, olja på duk 89x110 cm