Thors oljemålning

Thors oljemålning
Thors oljemålning
Thors oljemålning
Thors oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

THORS, J (England 1800-tal): Landskapsmotiv, signerad J. Thors, olja på duk, 38x33 cm

158194

2012-11-19